kubala natalia_pp

 

Nazywam się Natalia Kubala, pochodzę z Krakowa, tutaj też mieszkam i pracuje. Z wykształcenia inżynier architekt krajobrazu, z doświadczenia projektant systemów automatycznego nawadniania. Od 2014 roku zawodowo zajmuję się projektowaniem systemów nawadniających a także doradzam oraz szkolę w zakresie ich projektowania. Ponieważ przez ostatnie lata nie zajmowałam się praktycznie niczym więcej myślę, że mam sporo w tej dziedzinie do powiedzenia – stąd też wziął się pomysł na tego bloga.

Wartości jakie szanuje to rzetelność, jakość i uczciwość. Kieruje się nimi zarówno w strefie zawodowej jak i w życiu prywatnym. Lubię przełamywać bariery i dążyć do zwiększania świadomości oraz kreować nowe lepsze postawy we wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób są lub będą związani z systemami nawadniania (i nie tylko). Wierzę, że działania na tej wąskiej sferze pomogą także w innych obszarach naszego życia. Oprócz wiedzy chciałabym również promować tutaj swego rodzaju filozofię rozjaśniającą spojrzenie na tematy, które od lat w naszych wyobrażeniach przyjmują nieprawidłowe lub przestarzałe formy…

Jako projektant stoję idealnie po środku linii klient – wykonawca, dlatego też jestem postronna i nie zamierzam tu „ściemniać” na korzyść jednej grupy czy też, którąś z nich faworyzować.  Z tego też względu blog „zielone nawodnione” kieruje do wszystkich! Instalator, projektant, hobbista czy też osoba prywatna – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jedni zostaną ze mną pewnie na krócej (do momentu zrealizowania własnego systemu J) a inni mam nadzieję trochę dłużej (instalatorzy, projektanci, hobbiści)

Zapraszam wszystkich!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com