02 gru

Przywitanie

idea, misja, dla kogo

Na wstępie chciałabym się przedstawić i przywitać. Nazywam się Natalia Kubala, pochodzę z Krakowa, tutaj też mieszkam i pracuje. Z wykształcenia inżynier architekt krajobrazu, z doświadczenia projektant systemów automatycznego nawadniania. Od 2014 roku zawodowo zajmuję się projektowaniem systemów nawadniających a także doradzam oraz szkolę w zakresie ich projektowania. Dziesiątki projektów mam już za sobą, na dzień dzisiejszy dwa w realizacji i kilka następnych w kolejce. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ chciałabym abyście wiedzieli, że nawadnianie to moja specjalizacja i jednocześnie pasja, na którą kieruję praktycznie całą swoją uwagę. Nie bez przyczyny to właśnie jej chciałabym poświęcić treść tego bloga – zielone nawodnione.

Będę się tu dzielić wiedzą i doświadczeniem aby zwiększyć Waszą świadomość na temat systemów nawadniających,  poprawić standard usług projektowania i ich montażu oraz uchronić przed błędami czy też niezadowoleniem.

Jako projektant stoję idealnie po środku linii klient – wykonawca, dlatego też jestem postronna i nie zamierzam tu „ściemniać” na korzyść jednej grupy czy też, którąś z nich faworyzować.  Z tego też względu bloga kieruje do wszystkich! Instalator, projektant, hobbista czy też osoba prywatna – każdy z nich znajdzie tu coś dla siebie. Będę się tu dzielić ramową wiedzą, wskazówkami, opiniami, historiami z życia często demaskując różnego rodzaju zwyczaje czy też realia zarówno w odniesieniu do wykonawców, projektantów jak również do osób prywatnych. Mam nadzieję, że treść tego bloga dla wielu z Was okaże się pomocna! A może nawet ja się czegoś od Was nauczę? Zobaczymy…

0